Пан Палас, килими, килимові вироби.

 Килими в Миколаєві.

Наш магазин «Пан Палас» пропонує Вам насолодитися вибором килимів різної якості, текстури, фактури, розміру і форми. Пан Палас настільки багатий своєю різноманітністю, що очі розбігаються від фактур і кольорів. Ми підбираємо наш асортимент так, щоб кожен покупець зміг знайти свій килим і пішов би від нас з покупкою. Ми не женемося за кількістю, ми звертаємо увагу на якість кожного виробу і тому співпрацюємо виключно з кращими виробниками килимових виробів. Наші постачальники знаходяться в різних куточках планети і їх налічується понад 10 партнерів.

Детальніше: Пан Палас, килими, килимові вироби.

Чищення та зберігання килимів в домашніх умовах

Чистка и хранение ковров в домашних условияхНаші поради з чищення килимів в домашніх умовах для тих, хто вже став володарем пухнастого килимового щастя, і для тих, хто тільки планує свій вибір. Килими предмети розкоші і багатства і також, як дорогоцінні вироби, вимагають дбайливого догляду і дотримання правил догляду.

Слід звернути увагу і на характер плями перш, ніж починати чистити виріб.

Детальніше: Чищення та зберігання килимів в домашніх умовах

Які килими краще?

Какие ковры лучше?

При виборі килима ми керуємося тактильними відчуттями, візуальними характеристиками, зовнішнім виглядом і забарвленням. Велика частина килимових виробів виготовляються з вовни або поліпропілену. Є й інші матеріали, з яких складаються килими, але вони зустрічаються досить рідко, це шовк, віскоза, бавовна і т.д.

Детальніше: Які килими краще?

Килими, ковролін, як їх роблять?

Как определить хороший ковер?Ткані килими дороге задоволення і ціна обумовлена не тільки дороговизною матеріалів, але і кількістю часу, витраченого на їх виготовлення. Процес виготовлення килима складний і копіткий. Спочатку роблять основу, переплітаючи нитки, потім тчуть вузлики, які закінчуються петлями.

Детальніше: Килими, ковролін, як їх роблять?

Килими, килими в місті, килим і історія.

История ковровЗ моменту появи килимів люди намагалися прикрасить ними свої будинки, зробити їх більш затишними. Килими також демонстрували рівень достатку господаря, і найдорожчі з них висіли на видних місцях. Килими ткали всюди, матеріал для їх виготовлення використовувався різний, цілі використання теж були різними. Одні килими прикрашали стіни замків і зображували сцени з життя, інші - клали під ноги, треті - рятували людей від холоду і вітру.

Детальніше: Килими, килими в місті, килим і історія.

Який килим вибрати в зал або вітальню?

Коли настає час вибрати килим, то відразу починаються сумніви і пошуки оптимального рішення. Якщо Ви зараз роздумуєте над придбанням килима в зал, то варто продумано підійти до вибору.

Детальніше: Який килим вибрати в зал або вітальню?

Килими в будинок, килими в вітальню, килими в спальню, килими в дитячу кімнату.

Стелить ли ковер возле входа в квартиру или дом?Запрошуючи відвідувачів у будинок, люди споконвіку намагалися показати свій добробут і гостинність. Килими майже завжди вважалися ознакою забезпеченості господарів. Коридор, передпокій зустрічають відвідувачів і господарів насамперед, і ці приміщення хочеться зробити зручними і красивими одночасно.

Детальніше: Килими в будинок, килими в вітальню, килими в спальню, килими в дитячу кімнату.

Настінні килими, купити килими!

Новый взгляд на настенные коврыКожен пам'ятає будинок у бабусі у селі і настінні килими із зображенням тварин, казкових персонажів або сцен полювання. Ці рідні спогади народжують уявлення про домашній затишок, але сучасні люди схильні модним течіям і тенденціям. Зараз модно усе, що подобається або приносить затишок у будинок, тому не соромтеся і прикрашайте стіну гобеленами, як робили наші предки.

Детальніше: Настінні килими, купити килими!

Поради щодо вибору килимів, килими недорого у "Пан Палас"

Советы по выбору ковров

1. Визначаємо розміри килима

Ви загорілися покупкою килима і уявляєте, як він прикрасить кімнату, як буде переливатися кольорами, а ноги будуть тонути у м'якому ворсі. Але не поспішайте купити перший вподобаний варіант! Для початку правильно визначите зону, яку буде займати покриття, а потім зробіть замір, виходячи з бажаного результату.

Детальніше: Поради щодо вибору килимів, килими недорого у "Пан Палас"

Дитячі килими. Як вибрати килим у дитячу кімнату?

1. Чи потрібен взагалі килим у килим у дитячій кімнаті?

2. Так що краще для дитячої кімнати? Килим або ковролін?

3. Чи є сенс стелити у дитячі килими з високим ворсом, який ворс практичніше?

4. Як підібрати правильний дизайн  килима для дитячої кімнати..

Детальніше: Дитячі килими. Як вибрати килим у дитячу кімнату?

Килимові доріжки.

1. Що таке килимові доріжки.

2. Види, різновидні якості килимових доріжок.

3. Застосування килимових доріжок.

4. Чищення та догляд за килимовими доріжками.

Детальніше: Килимові доріжки.

Замовити он-лайн (Цілодобово)

...
Scroll to top