Наші гарантії

Шановні наші покупці!

Інтернет-магазин "Пан Палас" є інтернет проектом торгової марки "Пан Палас", що спеціалізується на реалізації килимових виробів. Наші магазини розташовані за адресами: Україна, Миколаїв, вул.8 Березня 89, а так само Пр. Жовтневий 234в.

Всі килими і доріжки представлені на сайті mirkovrov.com.ua, ви зможете на власні очі побачити їх на стендах в одному з наших магазинів.

Якщо ви є мешканцем України і замовлений вами товар ви хочете отримати поштою, то за упаковку і якість доставки відповідальність несе служба перевізник. Будь-який вантаж в обов'язковому порядку застрахований і відповідно внесена вами передплата за товар, буде нами компенсована протягом трьох банківських днів.

Багато в чому через несумлінність з деякими покупцями були випадки, коли нами відправлені килими так і не дочекалися своїх замовників (витівки можливо конкурентів), тому ми прийняли рішення, що будь-які килимові вироби відправляємо тільки після часткової передплати, а відрізні, тільки після повної передплати.Найкращий спосіб дізнатися про достовірність наших магазинів - це телефонуйте, задавайте нам питання про килими! Ми ними живемо і можемо вам розповісти про них багато цікавого.

Фото магазинів.

 

       

 

Замовити он-лайн (Цілодобово)

...
Scroll to top